Update cookies preferences
Renault SCENIC dhe Renault Grand SCENIC INITIALE PARIS
Rehatina, rafinimi dhe teknologjia që posedon kjo makinë...Lëreni vetëm të transportoheni në universin e INITIALE PARIS.
Le t’ju merr zemrën dizajni dhe përsosmëria e tij

Renault SCENIC
Dizajnë i veçantë i pjesës së jashtme
Çatia panoramike prej xhami, grilë kromi, ngjyra e zezë Ametist, disqe alumini ekskluzivë 20”, drita para dhe të mjegullës FULL LED  etj. SCENIC dhe Grand SCENIC INITIALE PARIS kanë dizajn elegant.   
Renault SCENIC - Vue intérieur du tableau de bord du véhicule avec des personnes regardant par la vitre
Pjesë e brendshme e rafinuar
Në bord, materialet dhe finalizimet cilësore zgjojnë shqisat tuaja. Timoni, tapiceria dhe konsola lëvizese qendrore janë të mbështjella me lëkurë Nappa, shtresa të përforcuara...Ne kujdesemi për secilën hollësi për t’ju ngritur komforin.   

Shijoni teknologjinë dhe komforin

  
Teknologji e integruar

SCENIC dhe Grand SCENIC INITIALE PARIS i posedojnë teknologjitë e gjeneratës së fundit.

Sistemi multimedial R-LINK 2 me ekran touochscreen 8,7 që ka të integruar Google Android Auto™ dhe Apple Car Play™, navigacion intuitativ, sistem zërimi Bose® Surround, eksperienca të vozitjes të personalizueshme dhe atmosfera në bord me MULTI-SENSESENSE…

Komfor i jashtëzakonshëm

Tapiceri i mbështjellë me lëkure Nappa Titanium Black apo Sand Gray e dalluar me qepje të dyfishtë, dekorime të veçanta dhe shenja në kroskot, timon, panele të dyerve, pragje dhe shtroja të dyshemesë... Lëreni veten të magjepseni nga atmosfera e tij


Hyni në botën e INITIALE PARIS

Renault ESPACE INITIALE PARIS - Vue 3/4 avant gauche sur l'avenue des Champs Elysées
Makinat ikonë të Renault
Gama INITIALE PARIS